На головну

Долма з виноградними листочками (наш варіант)

Кухня: Азербайджанська

Час приготування: 90 хв.

Складність: не визначена

Оригінальний рецепт: Долма з виноградними листочками (мій варіант)

Варіанти: Долма з виноградним листям місцевого винограду, Долма по-моєму, або, по-моєму-долма.

Як приготувати

М'ясо ми провернули через м'ясорубку разом з ріпчастою цибулею. Додали промитий рис, посолити, поперчити. Влили трохи води і вимішати фарш.

Виноградні лиття я вирішила пробланшировать. Занурила їх хвилин на 3-5 в окріп, потім відкинула на сито і промила прохолодною водою.

Приступаємо до закручюванню долми. Так як не вдалося точно з'ясувати, на яку сторону виноградного листа класти фарш, то половину я зробила на одну сторону, а половину - на іншу (Чесно кажучи, в готовому вигляді різниці ми не помітили)

Готову долму укладаємо в каструльку. Заливаємо окропом і ставимо на вогонь

Як радила Севуля, прикриваємо зверху долму перевернутої тарілкою. Потім прикриваємо каструлю кришкою і чекаємо, насолоджуючись ароматами. А аромати йдуть такі, що важко дочекатися - змішаний аромат м'яса і кислувато-фруктовий аромат виноградного листя

Нарешті долма готова - зовсім недовго чекали, хвилин 40! За цей час вода майже вся википіла. Дістаємо долму, викладаємо на тарілки, і подаємо соус з кислого молока з часником і сіллю. Це дуже смачно! Смачного!

Спасибі, Севуля!

Інгредієнти

- М'ясо (яловичина) з жиром

- цибуля ріпчаста

- Рис

- Свіжі виноградне листя

Про рецепті

Прочитавши чудово оформлений рецепт долми від Севулі ми надихнулися і вирішили приготувати долму самостійно. За описом Севулі, це має бути нескладно, тим більше зараз весна, і знайти виноградне листя не проблема, у нас вони продаються на кожному базарчику, зв'язками по 10 листків. Усі фотографії можна подивитися на цьому сайті,

 

Інші рецепти

М'ясо в грибний шапці
Чеширський свинячий пиріг
Міні сирні кошички з салатом
Торт пташине молоко з кремом з манної крупи (мій варіант)
Курча по-Мерілендського з соусом з помідорів конкассе
Десерт Фарби літа
Індичка з горіхами і брокколі
Фргале (можете назвати по-іншому)