Сливове повидло.

Складність: не визначена

Як приготувати

Сливи, вимити, розрізати навпіл і видалити кісточки. Не поспішайте викидати кісточки, а краще зберіть їх в полотняний мішечок або марлю, зав'язати вузликом.

Підготовлені сливи викладіть в широку каструлю з товстим дном, додати воду (що б дно не пригоріло). Варити на дуже повільному вогні близько 30хвилин до утворення однорідної маси. Додати цукор і мішечок з кісточками, проварити до розчинення цукру. Вимкнути плиту і залишити повидло на 12:00. Повторити цю процедуру 3 рази, не забуваючи періодично помішувати дерев'яною лопаткою. Варити на дуже повільному вогні (інакше пригорить каструля, а повидло будете збирати від усюди-і зі стін, і зі стелі) по 30 хвилин. Маса повинна уваритися приблизно в 2-2,5 рази.

Готове повидло має однорідну консинстенции, не розтікається. Мішечок з кісточками благополучно викидаємо, а тепле повидло розкладаємо по баночках, щільно закриваємо і чекаємо зиму.

Інгредієнти

3 кг слив

1 кг цукру

0,5 склянки води

Про рецепті

Ідеально готувати таке повидло в духовці. Набуває смак чорносливу, а й приготоване на плиті-смачно. Одна поважна дама порадила мені не викидати кісточки фруктів. Кісточки містять пектини, натуральні желюючий речовини. Дякую їй за слушну пораду.

 

Інші рецепти

Млинці з цукіні і не тільки
Торт АКВАРІУМ
Шрімп коктель Camaronazo
роли
Корндог, кукурудзяна сосиска
закускаВіноградная гроно
Печериці по-польськи
Яблучно-горіховий пиріг з морквяної стружкою