Картопля з білим вином - рецепт новітньої антиалкогольної кампанії

Кухня: Російська

Складність: не визначена

Як приготувати

Президент Медведєв не перший оголосив початок антиалкогольної кампанії. Швидше третьий (з президентів), віддаю належне його сміливості і нерозсудливість, оскільки попереднім двом не вдавалося. Але і його вирішив підтримати, використавши в рецепті останній залишився вдома склянку білого сухого вина. Починаю.

Добре промив п'ят картопляних бульб і під струменем поточної води за допомогою твердої губки звільнив їх від зайвої шкірки, підсушив і помістив на дно відповідної за розміром каструлі, заливши вином. Розмістив зверху четвертували разскорлупенную цибулину і помістив рецепт на аццкий вогонь, виставивши таймер (з моменту закипання під кришкою) на 15 хвилин.

У якийсь момент підсолити картоплю і перемішав, зауваживши, що знизу він вже почав підпікають.

Тим часом розчавив і порубав часник і перець червоний гострий. За таймером пересунув каструльку з картоплею на холодну частину плити і залишив під кришкою ще на 5 (п'ять) хвилин. Потім виклав на підходящу тарілку, асортимент яких є.

Каструлю експресніше вимив і підсушив, розумно наповнив оливковою олією і висипав на нього (масло, що не каструлю!) Часник з перцем. Висипав б і інше, але іншого не було.

Підсмажив вміст зовсім небагато і вилив на картоплю ... Додав улюблене 82,5% масло вершкове і посипав кучерявою петрушкою, яку потай від вас незадовго до цього дрібно порізав, зверху все проаджіномотіл.

Ось і все - звичайна п'ятницю перетворилася на свято, вприкуску дивився передачу Якубовича, кілька разів згадував тихим добрим словом Президента. Словом, вдався вечір, який сам собі і склав на порожньому місці.

Який смак? Ви адже вже представили, залишилося спробувати. Не гарантую, що достатньо солона, що в міру гостре, але те, що смачно - гарантую.

Смачного!

Інгредієнти

картопля свіжа самодостатній - 5 штук

вино сухе біле - 1 стакан. Якщо наповнили занадто багато, можна злегка надпити

цибуля ріпчаста - 1 цибулина

петрушка кучерява - половина пучка

сіль - за смаком, а факультативно ще й

аджіномото - за смаком

перець червоний гострий - пару стручків

часник - кілька зубчиків

олія оливкова - за змістом

масло вершкове - для розуміючих

 

Інші рецепти

Омар (Лобстер) Як готують його в Канаді рибалки
Піца під сирним хмарою
Печеня в горщиках з індичкою і кислою капустою (мій варіант)
М'ясні кошички з начинкою (варіант)
Швидка куряча печінка
Французькі млинчики-Crepes
м'ясне асорті
Курячі ніжки з хрусткою шкіркою Замилування