Острячок. Дуже серйозне блюдо

Складність: не визначена

Як приготувати

Ну, що - готові? Добре подумали? Тоді пірнаємо ...

Вчора мені дуже сподобався власний салат з горіховим соусом і вирішив придумати що-небудь з використанням накопиченого досвіду. Пам'ятаєте? "... І досвід, син помилок важких ..." Треба сказати, "... якщо я чогось вирішив, то вип'ю обов'язково", так що сьогодні ж і зробив.

Горіхи дрібнив у двох поліетиленових-целофанових пакетах (не догма, такі були) сильними і точними ударами улюбленої киянки ІР-576а ТУ-22-5865-84, в результаті чого необхідна консистенція була досягнута виключно швидко. Сусід знизу навіть не встиг злякатися і зрозуміти, що відбувається, а тим більше піднятися поверхом вище, як я вже затих і вкрадливо заважав соус, ..

... Змішавши горіхи з хмелі-сунелі, умхо-сунелі, тиск-різаним часником, гострим червоним перцем, оцтом і горіховим маслом. Приготував швидко, голод - не тітка.

А греночкі робив улюбленим способом - аллюмінієвую фольгу обім'явся по дну перевернутої каструлі, підібгав-підрівняв краю і виготовлену тарілку поставив прямо на керамічну плиту, встановивши спочатку найвищу ступінь нагріву, а потім опустивши її до мінімальної. Практика показує, що ні сковороду, ні плиту після цього мити не доводиться, та й крихт в кухні не утворюється. Виклав на неї пару шматочків хліба, розрізаних на шість частин кожен, і погляд просто заспокоївся при вигляді всієї цієї краси. Грінки почали готуватися, а я ...

... Тим часом розрізав перець зелений гострий на кільця, звільнивши кожне від насіння і перетинок. Кільця підуть у справу, а насіння і перетинки використовую наприклад завтра.

Трохи остудивши готові грінки, наніс на них горіховий соус, а решті наповнив підготовлені кільця зеленого перцю. Ось тепер і смачно, і ситно, і мало не здасться. Я на вечерю з'їв, а вам вистачить на цілу компанію гостей, подяку яких гарантована. Будь ласка, не забудьте згадати автора рецепта, тільки адреса не називайте.

Смачного!

Інгредієнти

горіхи волоські свіжі очіщеннние - ну, ви запитали, скільки! Скільки є, стільки і кладіть. Грамів 100, наприклад, гірше не буде, а краще буде - це точно, вже перевірено

хмелі-сунелі - на таку кількість горіхів хоча б 1 ложка чайна

уцхо сунелі - 1 ложка чайна

часник свіжий - кілька зубчиків за смаком

перець гострий червоний стручковий сухий (відчуваєте - кожне слово в його назві все більше нагнітає напругу) - по-совісті, але якщо вже готувати дійсно гостре, то хоча б парочку стручків. Але великих!

оцет винний виноградний 9% - за смаком, але не треба переливати, а то закислена. У більшості країн Європи оцет розбавляється до 6%, так що тим більше судіть самі, скільки лити

олія волоського горіха або інше рослинне масло - за вашою оцінкою

греночкі ... про них розмова особлива, і він відбудеться!

перець гострий зелений стручковий свіжий - штуки три-чотири. Заготовте більше, залишиться - доїсте

 

Інші рецепти

шашличний салат
Яловичина в'ялена-проба пера (мій варіант)
Риба під марінадіком
МАРИАННА
Торт Шоколадне задоволення
Салат з червоної риби з креветками
Курка і пенне з вершками і беконом
Риба з гречаною кашею